Haber

Erkek Arkadaşı Hakan Sabancı’yı Tamamen Paylaşmayacağına Yemin Eden Hande Erçel’den Yeni Bir Poz Geldi!

Hande Erçel, bir süredir Hakan Sabancı’yla yaşadığı aşkla gündemdeydi. Her ne kadar uzun fotoğrafları magazin gündemini süslese de Hande Erçel, fotoğraf paylaşımı konusunda oldukça temkinli davranıyor. Aslında Sabancı’nın sadece uzuvlarının bir kısmını sevgilisi Hakan Sabancı ile paylaştığı fotoğraflarda görebiliyoruz. Hande Erçel yine geleneği bozmadı ve dikkat çeken bir paylaşıma imza attı! Detaylar…

Ünlüler dünyasının en tanınmış isimlerinden Hande Erçel ile toplumda ‘Yalıçapkını’ olarak anılan Hakan Sabancı’nın aşkı tüm hızıyla devam ediyor.

Arkadaşlar başlangıçta herkesin 3 gün sonra biteceğini söylediği bu ilişki ciddi anlamda evliliğe doğru gidiyor gibi görünüyor. Nasıl bilebilirim?

Çift birbirlerinin ailelerine girdi. İlişkileri bir yandan sayılabilecek Hakan Sabancı’nın, Hande Erçel’in fotoğraflarını Instagram hesabında paylaşması pek yaygın değil.

Neyse konumuza dönelim… Hakan Sabancı, kız arkadaşı Hande Erçel ile fotoğraflarını Instagram hesabında paylaşırken; Hande Erçel sevgilisinin farklı yönlerini paylaşmayı tercih ediyor.

Elbette istisnalar vardı ama…

Hakan Bey’i genellikle fotoğrafların köşelerinde görüyoruz, şöyle…

Erçel, Cumhuriyet kutlamalarına ablası Gamze Erçel, yeğeni Mavi ve erkek arkadaşı Hakan Sabancı ile katıldı; O anlardan bazılarını paylaştı.

Ve yine geleneği bozmadı ve sevgilisinin küçük bir kısmını gösterdi… Neyse ki bu sefer sevgilisini etiketlemeyi unutmadı.

Bu aşkın geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu