Haber

Hasar gören oto korkuluklar yenileniyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi vilayet genelinde yeni oto korkulukların yapılması ve hasarlı oto korkulukların kaldırılması için çalışma yapıyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi vilayet genelinde yeni oto korkulukların yapılması, hasarlı oto korkulukların sökülüp yenilenmesi için çalışmalara devam ediyor. Yıl boyunca 12 ilçede 16 bin 858 m yeni oto korkuluk montajı yapıldı. Hasarlı oto korkuluk çizgilerinde ise 7 bin 516 m tamirat çalışması yapıldı.

OTO KORKULUKLAR YENİLENİYOR

“Yol medeniyettir’’ unsuruyla kent genelinde çalışma yapan ve hayata geçirdiği projelerle ulaşımı kolaylaştıran Büyükşehir, bu hizmetlerin yanında şoförlerin inançlı bir halde ulaşımlarını kolaylaştırmak için oto korkuluklara yönelik çalışma yapıyor. Bu kapsamda yıpranan, ömrünü dolduran yahut trafik kazaları nedeniyle ziyan gören oto korkuluklar yenileniyor.

12 İLÇEDE ÇALIŞMA

Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik İdaresi Şube Müdürlüğünce vilayet genelinde çalışmalar devam ediyor. Yol güvenliği için değerli bir öge olan oto korkuluklar takımlarca değiştiriliyor. Yıl boyunca süren çalışmalar kapsamda gruplar 30 bin m yeni oto korkuluk çalışması yapacak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu