Yaşam

Kaya Çilingiroğlu ile görüntülenen Hülya Avşar’dan kafaları karıştıran açıklama: Evet hamileyim

Hülya Avşar eski eşi Kaya Çilingiroğlu ve kızı Zehra ile Tarabya’da bir restorandan çıkarken görüntülendi. Burada gazetecilerin sorularını yanıtlayan Hülya Avşar, sevinçli haliyle dikkat çekti.

Hülya Avşar konuşmasının devamında şunları söyledi:

“Ben her zaman sevgi ve barıştan yana oldum. Kavga etmeye ne gerek var ki? Kendi hırsım için kıskançlıktan ölsem bile eksileri ve artıları düşünerek hareket ediyorum”

“KAYA BENİ EVE ATACAK”

Daha sonra kızı Zehra’yı aracına uğurlayan Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu’nun, “Gel sana evde sade bir kahve yapayım” çıkışı sonrası muhabirlere dönerek, “Kaya, bana yürüyor. Beni eve atacak” diyerek şaşırttı.

“ÜRETMEK GÜZEL BİR ŞEY”

Hülya Avşar, kendi kliplerinizde direktör koltuğuna oturmanız maliyet kaynaklı mı?” sorusuna, “En büyük maliyetli direktör benim. Kısa sinema üzere çekiyorum kliplerimi. Maliyetler ise nitekim yüksek. Ne yapalım? İşimizden kazandığımızı işimize harcamaktan mı çekineceğiz? Üretmek hoş bir şey. Kliplerimi kendim yönetip kendim çekeceğim” cevabını verdi.

“HAMİLEYİM”

Öte yandan Avşar, gazetecinin bir gazetecinin sorduğu “Kaya Çilingiroğlu ile bu ortalar sık sık buluşuyorsunuz” sorusuna “Evet, hamileyim” cevabını vererek herkesi kahkahaya boğdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu